گروه وکلای دادفر

گروه وکلای دادفر

گروه وکلای دادفر به همت دکتر محسن برهانی و جمعی از دانش‌آموختگان مقاطع تحصیلات تکمیلیِ برترین دانشگاه‌های کشور سالهاست در گرایش‌های گوناگون حقوقی مشغول به فعالیت می باشد.

گروه وکلای دادفر با رویکردی شایسته‌سالارانه از نخبگان جامعۀ حقوقی و وکلای حاذق تشکیل شده و کلیۀ خدمات حقوقی از ارائۀ مشاوره تا قبول دعاوی توسط تیم‌های تخصصی در حوزۀ مربوطه انجام می‌پذیرد. ما مفتخریم که در نتیجۀ سالها فعالیت حرفه‌ای با جذب پیوستۀ نیروهای زبده و همکاری با ده‌ها وکیلِ مجرب از اقصی‌نقاط کشور، امروز با اطمینان کامل از حُسن انجام کار به ارائۀ خدمت حقوقی در کلیۀ حوزه‌های تخصصی می‌پردازیم.

شایان ذکر است گروه وکلای دادفر از بدو تأسیس و پیروِ تکلیف اجتماعیِ خود به ارائه خدمات معاضدتی نظیر ارائه مشاوره رایگان برای افراد کم بضاعت و قبول رایگانِ وکالت دعاوی در موارد خاص (به تشخیص کارگروه مربوطه) پرداخته و با افتخار بنا دارد بر این رسم معهود بماند.

آشنایی با مؤسس و مدیر گروه وکلای دادفر

دکتر محسن برهانی وکیل پایه یک دادگستری، حقوقدان و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران است.

محور عمدۀ فعالیت‌های ایشان در ‌سال‌های اخیر بر ارتقاء سطح آگاهی عموم افراد جامعه از حقوق و آزادی‌های فردی تکیه داشته و تلاش نموده‌اند از طریق تریبون‌های شخصی و فضای مجازی، موضوعات کاربردی حقوقی را با بیانی ساده و به دور از تکلّف به مردم عرضه نمایند.

در همین راستا گروه وکلای دادفر با مدیریت ایشان در نظر دارد ضمن ادامۀ فعالیت‌های پیشین در زمینۀ ارائۀ خدمات مشاوره و پذیرش دعاوی به صورت تخصصی، فعالیت‌های خود را در زمینۀ تولید محتوا، برگزاری نشست‌ها و کلاس‌های حضوری و مجازی، جلسات پرسش و پاسخ و مناظره و گفت‌وگو با حقو‌ق‌دانان با محوریت اعتلای سطح آگاهی از مسائل فراگیر دانش حقوق نزد اقشار مختلف جامعه گسترش دهد.

این آرمان جز با تعامل مستمر جامعۀ حقوقی با سایر آحاد جامعه قابل تحقق نخواهد بود. گروه وکلای دادفر مشتاق دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادات و پرسش‌های شما عزیزان است.

شما می‌توانید جهت تعین وقت مشاوره حقوقی و همچنین ارائه نظرات خود از طریق بخش تماس با ما و صفحه اینستاگرام (dadfarlawyers) و همچنین از طریق ارسال پیام در پیامرسان واتس‌آپ و تلگرام و یا از طریق تماس با شماره‌های 8-88206295 و یا شماره تلفن همراه 09126657178 با ما در ارتباط باشید.