راه های ارتباطی

راه های ارتباطی

جهت سهولت ارتباط با گروه وکلای دادفر و بهره مندی از خدمات تخصصی ما، مطالعۀ این بخش را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

گام اول: شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره های ۸-۸۸۲۰۶۲۹۵ از روز شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 12 الی 19 موضوع خود را با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید از طریق ارسال پیام متنی به شماره ۰۹۱۲۶۶۵۷۱۷۸ در پیام رسان‌های تلگرام و واتس‌آپ موضوع خود را به صورت مختصر و واضح بیان نمایید.

نکته مهم: توجه داشته باشید که هدف از طرح موضوع، ارجاعِ آن به کارگروه ویژه و یا وکیل متخصص در آن حوزه بوده و گروه وکلای دادفر در راستای ارج نهادن به شما و پایبندی به ارائۀ خدمات تخصصی، مشاوره از طریق تماس یا ارسال پیام را ممکن ندانسته و از ارائه چنین خدماتی معذور است.

گام دوم: بهتر است ضمن تماس تلفنی یا ارسال پیام، روزها یا ساعاتی که امکان حضور در مجموعه دادفر را دارید اعلام نمایید. همچنین اگر بهره مندی از خدمتی ویژه (نظیر تهیه متون و لوایح قضایی یا تنظیم قرارداد) و یا مراجعه به فرد خاصی را در نظر دارید در تماس یا پیام ارسالی به آن تصریح کنید.

گام سوم: در این مرحله ما در کوتاه ترین زمان ممکن و معمولاً در همان روز جهت تعیین وقت مشاوره حضوری و در صورت لزوم ارسال تصویر اوراق مربوطه، با شما تماس می‌گیریم.

نکته مهم: پس از تعیین وقت مشاوره چنانچه به هر دلیلی امکان حضور در زمان معیّن را نداشتید در اولین زمان ممکن و نهایتاً تا بیست و چهار ساعت پیش از ساعت تعیین شده، لغو جلسه را از طریق تماس تلفنی به ما اطلاع دهید.

نکته آخر: مجموعۀ دادفر جهت فراهم آوردن محیطی درخورِ مراجعین و برگزاری جلسات مشاوره در فضایی مناسب، و همچنین در راستای رعایت حقوقِ شما، امکان میزبانیِ مراجعین بدون اخذ نوبت را ندارد. چنانچه حسب شرایط، نیاز فوری به مشاوره با وکیل دارید، از طریق تماس با شماره‌های فوق موضوع و جهت فوریتِ آن را اعلام کنید تا در اسرع وقت میزبان شما باشیم.

Telegram
Instagram
WhatsApp

ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بنویسید

Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
Fill out this field