حوزه های تخصصی

حوزه های تخصصی

گروه وکلای دادفر متشکل از تیمی از وکلای متخصص در حوزه‌های گوناگون حقوقی است که در هر مجموعه، خدمات حقوقی متناسب با حوزه تخصصی آن مجموعه ارائه می‌گردد. در واقع یکی از مهمترین اهداف تشکیل این گروه، کمک به تخصصی کردن حوزه وکالت با گردآوری وکلای متخصص در حوزه های گوناگون است که از این طریق ضمن بهره مندی از دانش و تجربه وکیل متخصص، شیوه اصولی و صحیح به نتیجه رساندن پرونده‌های حقوقی فراهم شود.
اولین و مهمترین گام در حل یک پرونده حقوقی، تشخیص درست موضوع و ارجاع آن به حوزه مربوطه است که در مجموعه وکلای دادفر به دلیل وجود وکلای متخصص، این بستر برای مراجعان فراهم شده است.
به طور کلی در دو بخش حقوقی و کیفری، در مجموعه وکلای دادفر حوزه‌های تخصصی متنوعی تشکیل شده است که در ذیل به بخشی از آنها اشاره خواهد شد:

بخش حقوقی

امروزه با توجه پیچیدگی‌های مسائل حقوقی، بهره‌مندی از دانش و تجربه یک وکیل متخصص، راه دشوار طرح دعوای حقوقی را هموار خواهد کرد.

در بخش حقوقی، گروه وکلای دادفر از وکلای متخصص در حوزه‌های مختلف اعم از امور ملکی، ثبتی، مالی، مالیاتی، قراردادی، خانواده و همچنین دعاوی مربوط به حوزه حقوق کار و موارد مرتبط با دعاوی دیوان عدالت اداری، تشکیل شده است تا در هر مورد وکیل متخصص با ارائه مشاوره و یا انجام وکالت در دعوای مربوطه، شما را در رسیدن به حق قانونی خود یاری نماید.

همچنین درصورتیکه هریک از ایرانیان مقیم خارج از کشور در هر مورد از موارد مطروحه، نیاز به اخذ وکیل متخصص داشته باشند، تعدادی از همکاران ما در مجموعه وکلای دادفر، ضمن آشنایی کامل با مقررات کشورهای مختلف در خصوص مقررات اداری و شیوه‌های اخذ وکالت، به انجام امور حقوقی این عزیزان مبادرت دارند.

بخش کیفری

در بسیاری از موارد افراد در طرح یک شکایت و یا دفاع از یک امر کیفری، به دلیل عدم آگاهی از عناوین مجرمانه موفق به احقاق حق خود نمی‌شوند.

مباحث گسترده‌ای در بخش کیفری قانون جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که در حوزه‌های مختلف اعم از جرایم علیه اموال، جرایم علیه اشخاص و جرایم علیه امنیت، افراد را نیازمند اخذ یک وکیل متخصص برای حضور در دعاوی مربوطه می‌کند.

در مجموعه وکلای دادفر در هر حوزه، وکلای متخصص که علاوه بر دانش لازم، تجربه کافی را نیز در موارد مشابه دارند، به شما در کسب بهترین نتیجه کمک خواهند کرد.